To nejnovější

[3]

E-Shop / Objednávky / Nakupujte s Péťou


Vždy jsem si chtěla vyzkoušet takový ten prodej Avonu a popřípadě i jiné firmy a teď už mohu říct, že jsem si to pěkně vyzkoušela a baví mě to. Nedělám to proto, abych tam měla obrovské obraty, ale proto, že mě to jednoduše baví. Baví mě kosmetika, baví mě zdravý životní styl, i když občas pořád ujíždím ke sladkému či k Aperolu, ale je to něco, co mi vyplní volný čas a hlavně, je to přesně ten koníček, který jsem asi potřebovala. A teď se Vám tady chci pochlubit s tím, že nyní spolupracuji jak s Avonem, tak s firmou Nu Skin jako jejich distributor. A mám i pro Vás takovou nabídku(?)

Mám na facebooku uzavřenou skupinu, /TADYkde ráda uvítám každému, stejně tak mám v plánu se vždy zmínit alespoň jedním článkem tady. Mám v plánu rozjet i něco dalšího. Třeba takový maličkosti, o které by byl opravdový zájem a nemusela by to být čistě jen kosmetika. Jinak vše najdete ještě na mém druhou instagramu, na kterém se jmenuji NakupujtesPetou . Začíná mi přibývat i pár věcí, které nevyužiji a je mi líto, aby tyto věci jen tak leželi nevyužité v mém pokoji. A tak je nechávám za symbolickou cenu. 


A co se teď děje třeba v Avonu? 

Fotka uživatele Petra Konopíková.

ZÍSKEJ PODZIMNÍ SADU SE SLEVOU 74% a k tomu 11 VÝROBKŮ! nebo to může být moc pěkný dárek třeba k vánocům.
OBSAH SADY:
1. Balzám se včelím voskem (15ml)
2. Luxusní koupel s výtažky z perel a mořských řas (400ml)
3. Hydratační sprchový krém Gourmand Dream (250ml)
4. Tělový peeling s čokoládou (200ml)
5. Hydratační tělové mléko s výtažky z ovsa a heřmánku (400ml)
6. Hydratační krém na obličej, ruce a tělo s výtažky z ovsa a heřmánku (400ml)
7. Čistící pleťové mléko 3V1 s výtažky z ovsa a heřmánku (200ml)
8. Osvěžující tělový sprej s vanilkou a santalovým dřevem (100ml)
9. Vyživující krém na ruce s kakaem a lotosovým květem (75ml)
10. Šampón a kondicionér 2V1 s mangem a zázvorem pro všechny typy vlasů (250ml)
11. Parfémovaný tělový sprej Incandessence flakonu (75ml)
Původní cena sady: 1549,-Kč a NYNÍ POUHÝCH 399,90kč 

Online katalog, ve kterém můžeš vidět všechno a kdyby někdo z Vás měl zájem napište mi klidně na email petulkakonopikova@gmail.com - Avon roznáším po Praze, ale občas i posílám mimo :)

a Nu Skin? 

Fotka uživatele Petra Konopíková.

Tato firma má více produktů, než jen bělící zubní pastu, ale na té - to všechno začíná. Nemohu si ji vynachválit a když to nepřeháním i s kávou, tak výsledky vážně jsou.

❄️ je bez bělidel
❄️ skvělá na citlivé zuby 
❄️ vydrží 2-3 měsíce
❄️ odstraňuje zubní plak
❄️ je bez cukru
❄️ je bezpečná pro děti, milujou jí ❤️
❄️ odstraňuje kuřácke skvrny
❄️ je vhodná na skvrny od🍷☕️vína, kávy a cigaret 🚬
❄️ je mnohem levnější, než bělící proužky nebo jiné bělící kúry


Všechno Vám přidám do menu, abyste měli informace, kdy třeba dělám objednávky a seznam, s jakou firmou mám takovou "spolupráci" 

E-Shop / Objednávky / Nakupujte s Péťou E-Shop / Objednávky / Nakupujte s Péťou Reviewed by Petra Konopíková on úterý, října 31, 2017 Rating: 5

Žádné komentáře:

Be-Hope-Ful

Image Link [https://s18.postimg.org/h8cecz615/22414728_1487940074623016_1881661382_n.jpg] Author Name [Peťula | Be-Hope-Ful] Author Description [Všem čtenářům, kteří došli až sem, chci poděkovat a budu šťastná, když mi zanecháte komentář, abych se mohla podívat i na Vaši tvorbu.] Twitter Username [petula_20] Facebook Username [behopefulblogspot.cz] GPlus Username [+PeťuŁAKonopíková] Pinterest Username [Sora Templates] Instagram Username [the_petula]