To nejnovější

[3]

Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty.

Egypt, Hurghada - nejkrásnější první dovolená v mém životě. Další sen, který jsem si splnila v září 2017. 

Někdy každý z nás potřebuje změnu, aby se pohnul ve svém životě dál.
A někdy těch změn musíme udělat mnohem víc, aby se nám po novu lépe žilo. U mě bych spíše řekla - lépe psalo. Ve svém životě jsem již měla několik domén na blog.cz, takže ano, možná občas utíkám před minulostí, která mě vždy nějakým způsobem dohnala. ALE, teď přijde to velké ALE. Někdy musíme odejít z prostředí, které Vám připomíná těžké chvíle, nebo snad depresivní chvíle. Víte, já už nechci brečet. Nechci brečet před nikým natož v článcích. Jasně, někdy je dobré se vypsat a vybrečet, ale myslím si, že tohle je každého taková ta "intimní věc" a já už nechci rozdávat negativní energii, ale jen tu pozitivní. Začala jsem znova před rokem a půl, kdy jsem se odstěhovala z malé zastrčené vesničky do velkého města. Rovnou a přímo do hlavního města naší krásné zemičky, kterou nyní sužují neustálé deště a šílený vichr. A tak, jako mě v životě pár věcí potrápilo, tak stejně vysvitlo i to slunko. To slunko, které svítí nám Všem nad hlavou i tehdy, kdy jsme na horské dráze úplně dole. Pořád je tu ta naděje, která umírá poslední. A tak se nevzdávej se mnou a věř, že bude jen a jen lépe. A odkud vlastně přecházím? Přecházím z blogu, který se jmenuje http://ordinary-princess.blog.cz/ Tento blog určitě rušit nebudu, mám tam nejradši dopisy, které jsem napsala dědovi a bráškovi. Sice jsou smutné, ale vím, že jsou krásné.


Kdo jsem?
Jsem slečna pocházející kousek od Rakovníka ve Středočeském kraji, která sice vyrůstala od malička na vesnici, ale uvnitř mě žila šílená touha po tom, žít v Praze. A ten velký sen se mi před víc, jak rokem splnil. Odmaturovala jsem na Obchodní Akademii a hned na to se vydala vstříc svým snům. Teď pracuji jako bankovní poradce v jedné z velkých bank, mám skvělý pracovní kolektiv, pár přátel, za které bych dala ruku do ohně a tátu, který je největší šampion mého srdce. A taky stárnu stejně jako Vy všichni - je mi 21 let a narozeniny mám ve stejný den jako svátek. A protože stárnu a zdraví máme jen jedno, tak jsem před pár měsíci, respektive v červnu začala chodit do posilovny s osobním trenérem. Musím se taky už dopracovat k tomu, aby mi nedělalo problém jít do posilovny sama. Mám striktní nabírající jídelníček, který se mi spíše nedaří držet, ale víte co? Já si věřím! Já to zvládnu!

A proč zrovna blogspot? 
No, musím se tu hodně zorientovat, musím se naučit ovládat vzhled, zjistit všechny míry záhlaví a další. Ale já na to všechno přijdu, pokud vydržíte se mnou. Jednou to tu bude mnohem útulnější než teď. Je to úplně jiné prostředí, než je blog.cz.. Možná budu mít chvíle, kdy to tu budu chtít vzdát, ale nevzdám, protože si přesně vzpomenu na jedno. Nic se nesmí vzdávat a už vůbec ne na ZAČÁTKU!

 a tímto bych Vás ráda přivítala na tomto novém blogu, který bude mnohem více motivující, veselejší a šťastnější. A budu ráda, když tu veselost budu moct převést i na Vás. Na mé nejmilejší čtenáře. 
Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty. Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty. Reviewed by Petra Konopíková on neděle, října 29, 2017 Rating: 5

Žádné komentáře:

Be-Hope-Ful

Image Link [https://s18.postimg.org/h8cecz615/22414728_1487940074623016_1881661382_n.jpg] Author Name [Peťula | Be-Hope-Ful] Author Description [Všem čtenářům, kteří došli až sem, chci poděkovat a budu šťastná, když mi zanecháte komentář, abych se mohla podívat i na Vaši tvorbu.] Twitter Username [petula_20] Facebook Username [behopefulblogspot.cz] GPlus Username [+PeťuŁAKonopíková] Pinterest Username [Sora Templates] Instagram Username [the_petula]