To nejnovější

[3]

Boj za nové tělo - začátek

Zdravím Všechny moje milé čtenáře, 


tentokrát bych Vám chtěla povědět něco o sobě a o tom, jak jsem se sebou začala něco dělat. A to hlavně souvisí se zdravým životním stylem, který mi předtím vůbec nic neříkal. Později bych Vám ráda ukázala i případně můj jídelníček a hlavně progress. Ale ono to nemá jen tyhle výhody, udělala jsem pokrok i ve své psychice, která je díky cvičení jiná a mnohem lepší. Sice dost často přemlouvám svojí hlavu, že mohu víc, než si myslí, protože všechno je to jen o hlavě. Jen vše jde postupně. Nikdo nezvedal hned desítky na ose apod. Vy teď můžete prožít progress se mnou a třeba to někoho z Vás bude inspirovat k tomu, aby se svým tělem začal něco dělat. 

Už v květnu jsem si řekla, že musím jinak jíst, nějak zdravěji, více zeleniny, ovoce apod. Tak jsem jedla asi měsíc, nechybělo mi žádné rychlé občerstvení, brambůrky a další nezdravé věci. Jenže, pořád to nebylo ono a vlastně i tak to bylo celé špatně. Myslela jsem si, že dělám dobře, když takhle jím. A asi jsem dělala něco dobře, ale váha byla pořád na stejném místě jako předtím a stejně jsem se cítila slabá, cítím se tak i teď, ale už ne tolik. A  tak jsem si řekla, že bych mohla konečně začít chodit do fitka, ale nemám tu odvahu jít sama - pořád to trvá a pořád hledám parťáka. Asi mám kolem sebe lidi, kteří o tohle prostě nestojí. A tak jsem si našla osobního trenéra, se kterým teď chodím 1-2x týdně do posilovny. První trénink byl někdy začátkem června a byla to katastrofa. Zjistila jsem, že fyzička není žádná a dřep jsem sice udělala, ale o technice nebyla vůbec řeč.

A tak jsme začali pracovat na obojím. Na druhém tréninku jsem zvedla maximálně 2kg jednoručky, ano vážně. A o tři měsíce později konečně mohu dělat dřepy s osou a možná tak s 2,5kg kotouči, ale ono to přijde. Baví mě to. Baví mě překonávání sama sebe. Překonávání se v rozehřívačkách, které si vždy trenér na mě připraví a pak poví ,,tak jdeme konečně něco dělat ne?" Pamatuji se, jakou jsem měla radost, když mi na legpressu dal 50kg, ta radost, ta motivace. A teď je to i přesně týden, kdy jsem se konečně dokopala si vařit, udělat si v práci čas na svačiny a pít protein tak, jak bych měla. Závidím holkám, které spíše hubnou než přibírají, ale když se chce, tak to jde. Teď jen v sobě musím začít bojovat s tím, abych šla konečně do posilovny sama. Vždyť to zvládají jiný, tak proč já mám v sobě problém? a zas je to o hlavě.

Nynější výsledky?

Vždy jsem měla maximálně 52kg, nyní jsem na necelých 55kg a chci 60kg!
Legpress max. 50kg, předtím bez jakéhokoliv kotouče
Dřepy s osou, která má cca 20kg + 2,5kg kotouče
Jednoručky ze 2kg jsem na 7-8kg
A už zvládám tabaty a různé triple série

A co jsem těch 7 dní jedla? Vše můžete sledovat na mém instagramu, ale mám tu i pár fotek z oběda či snídaně nebo večeře. 

Přemýšlela jsem o tom, že bych si nějaké jednoručky, nebo ketlebely pořídila domů, abych si mohla nacvičovat mrtvolky a další. A myslím, že postupem času, to vážně půjde. A není nic lepšího, než když máte možnost cvičit doma, protože tam už se na čas nevymluvíte. /smích/ 
Boj za nové tělo - začátek Boj za nové tělo - začátek Reviewed by Petra Konopíková on neděle, listopadu 05, 2017 Rating: 5

1 komentář:

  1. to je krasne! nevzdavej se! moje obdobi cviceni bylo nejlepsi co se tyce fyzicky i psychicky pro me z celeho obdobi na střední, jen tak dál!

    OdpovědětVymazat

Be-Hope-Ful

Image Link [https://s18.postimg.org/h8cecz615/22414728_1487940074623016_1881661382_n.jpg] Author Name [Peťula | Be-Hope-Ful] Author Description [Všem čtenářům, kteří došli až sem, chci poděkovat a budu šťastná, když mi zanecháte komentář, abych se mohla podívat i na Vaši tvorbu.] Twitter Username [petula_20] Facebook Username [behopefulblogspot.cz] GPlus Username [+PeťuŁAKonopíková] Pinterest Username [Sora Templates] Instagram Username [the_petula]