To nejnovější

[3]

Recept na spokojené Vánoční svátky

Zdravím svoje nejmilejší čtenáře. Rovnou se omlouvám, za svoji neaktivitu, ale asi to znáte. Buď je to práce a nebo jiné zájmy či žádné nápady na článek.


A jak na spokojené Vánoce a Vánoční svátky? je to jednoduché. Stačí myslet pozitivně, být šťastný, že máte kolem sebe svoji rodinu a přátele. Usaďte se do křesel a gaučů, pusťte si vánoční pohádky a nezapomeňte užírat všemocné cukroví. Jsou to malé věci, které dokážou udělat v našich srdcích radost. I to, když si stále hrajete s rodiči na Ježíška, i když víte, že Ježíšek je někdo, kdo Vás z celého srdce miluje. A nezlobte se, když nedostanete to, co jste si přáli. Ono to, totiž neznamená nic špatného.  Protože nejde tolik o dárky, jako o tu pohodu s rodinou. Ale dárky k Vánocům prostě patří.  Pro mě znamená dárek i propiska, kterou mi dala moje mladší nevlastní sestra. Přece jen propisek a zapalovačů není nikdy dost. A to stejné je i s tím, že mi taťka pořídil váhu do kuchyně a váhu, abych vůbec věděla, zda dokážu přibrat nebo ne. Můj problém je asi takový, že už několik let jsem na stejném čísle. Upřímně, mě i více udělají radost tyhle dárky než drahé šperky, na které stojí kluci už hodinu před otevřením obchodu. Každý má jiný vkus, ale tohle mi přijde ujeté. 

A co se bude dít o zbytek svátečních dnů? Ten, kdo mě zná, tak ví, že budu na teplém svařáčku nebo červeném víně, k tomu budu přikusovat cukroví a nebo chlebíčky a bude nejvíce spokojená, protože do zad mi bude hřát krb.

A jaký je Váš Vánoční čas?

Recept na spokojené Vánoční svátky Recept na spokojené Vánoční svátky Reviewed by Petra Konopíková on pondělí, prosince 25, 2017 Rating: 5

2 komentáře:

 1. Líp bych to snad ani neřekla. A představ si, že já jsem také dostala kuchyňskou váhu, taky jsem si o ní řekla, no :-D A ty šperky.. nejsem na drahé šperky (když už tak raději prstýnky).. mám raději originální dárky. Třeba letos bych uvítala i dražší parfém. :-) Ale vyškemrala jsem si ho k narozeninám :-D

  Čím víc stárnu, tím víc miluji vánoce. Když jsem byla malá, bylo to především o dárcích, nic jiného jsem si neuvědomovala. Ovšem teď už malá nejsem a je to hned něco jiného. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Pořád trochu přemýšlím, kam Vánoce utekly - ještě bych zvládla pár dní sladkého nic nedělání, procházek, koukání na pohádky, pití horkých napojů a celkově opojné vánoční atmosféry :)
  Řekla bych, že Vánoce jsou takové, jaké si je uděláme - můžou být plné pověstné pohody, míru a klidu, když o to budeme stát :)
  Mimochodem máš skvělou fotku v profilu, moc Ti to na ní sluší :)

  OdpovědětVymazat

Be-Hope-Ful

Image Link [https://s18.postimg.org/h8cecz615/22414728_1487940074623016_1881661382_n.jpg] Author Name [Peťula | Be-Hope-Ful] Author Description [Všem čtenářům, kteří došli až sem, chci poděkovat a budu šťastná, když mi zanecháte komentář, abych se mohla podívat i na Vaši tvorbu.] Twitter Username [petula_20] Facebook Username [behopefulblogspot.cz] GPlus Username [+PeťuŁAKonopíková] Pinterest Username [Sora Templates] Instagram Username [the_petula]