To nejnovější

[3]

Lepší životMůže se opravdu stát to, že nový rok začal krásně? V podstatě si nic nezměnilo, ale má hlava se cítí mnohem lépe. Už zase dělám přesně to co mě baví. Sice k tomu občas patří nějaký ten večírek, ale je mi krásně a mohu říct, že si život užívám. Sice pořád nesnáším ranní vstávání do práce a nemám ráda to, že jsem tam půl dne, ale naopak jsem ráda, že tuhle práci mám.  Nejenom, že se nám vyměnilo celé vedení a přibyl další ředitel apod. A že sice mají na určité věci větší nároky, ale já jsem spokojená, protože můj kolektiv je prostě skvělý. A taktéž už jsem stihla dostat pochvalu od nového ředitele. Mám vážně radost. A když zrovna nemám na práci oficiální práci, tak se opět naplno pouštím do oficiálního fanklubu Raega a nejen to. Jsem ráda, že jsem v jeho teamu a že jsme rozšířili spolupráci. Je úžasné, když máte možnost dělat to, co Vás baví a vy víte, že z dreamjobu je možné, aby to byl i uskutečněný job. Jednou. Jediné co musím dohnat, tak je znovu začít chodit cvičit. Ten čas už potom trochu nezbývá, ale řídím se tím, že život se má žít a ne přežít. Mám opravdu skvělý pocit, že mohu dělat to co dělám, mám radost z lidí, které mám okolo sebe. Mám radost ze svého života. Co člověk může mít víc než radost ze svého života? 

a pro krásný den Vám sem dám i moji momentálně nejoblíbenější písničku a klip, u kterého jsem šťastná, že mohu být součástí. A Vám všem přeji jen ten nejkrásnější a nejúspěšnější rok 2018!!!
Lepší život Lepší život Reviewed by Petra Konopíková on sobota, ledna 13, 2018 Rating: 5

1 komentář:

  1. Tyhle řádky mě moc těší a jsem nadšená z toho, že jsi šťastná a spokojená! ♥

    OdpovědětVymazat

Be-Hope-Ful

Image Link [https://s18.postimg.org/h8cecz615/22414728_1487940074623016_1881661382_n.jpg] Author Name [Peťula | Be-Hope-Ful] Author Description [Všem čtenářům, kteří došli až sem, chci poděkovat a budu šťastná, když mi zanecháte komentář, abych se mohla podívat i na Vaši tvorbu.] Twitter Username [petula_20] Facebook Username [behopefulblogspot.cz] GPlus Username [+PeťuŁAKonopíková] Pinterest Username [Sora Templates] Instagram Username [the_petula]