To nejnovější

[3]

Rok v České spořitelně

Související obrázek

Páni, uteklo to jako voda. Pamatuji si, jako by to bylo včera, kdy jsem přišla poprvé do nového zaměstnání. Ve své podstatě i do svého prvního oficiálního zaměstnání. Protože do ledna loňského roku jsem brigádnčila na recepci půl roku po maturitě a při střední jsem si zas obešla brigádu, kde jsem 12 h stála u výrobní linky. To jsou skoky co? Holka od pásu a z vesnice je nyní v Praze, spokojená a na pozici osobní bankéř. Je to skok, za který mohu být hrdá. A 1.2.2018 to byl přesně jeden celý rok, co tuhle práci dělám. Kdy chodím do práce ráda a práce mě baví. Všechno to školení, všechny ty certifikace, abych mohla tuhle práci dělat stáli za to. A i když díky tomu nemám ráda lidi ještě víc než předtím, všímám si těch dobrých vlastností u lidí. A vidím, že v mnoha lidech, i když to tak nevypadá, tak kousek toho pravého lidského citu je. Neříkám, že jsem si prošla dobou, kdy jsem řekla ,,už fakt potřebuji dovolenou" ale furt je to ten pocit, že když se vrátíte po dovolené, jste zase spokojení. A i když už proběhlo spoustu změn, které nemám ráda, tak mi jde hlavně o tu práci. Podle by měl každý dělat to, co ho baví. Každý by se měl snažit, aby se svému cíli přiblížili. Slova, že to nejde jsou naprosté výmluvy každého lidského mozku.

►po měsíci jsem seděla poprvé na přepážce s mentorkou, měla jsem strach z lidí a dnes s nimi dokážu konverzovat hodiny. Člověk se naučí, jak s lidmi mluvit, jak vyvolat tu správnou potřebu a nejkrásnější je potom to, když ti lidé jsou spokojený a nadšení a ještě se vrátí s poděkováním. Už se mi dokonce poštěstilo a dostala jsem nabídku na setkání i mimo pracovní dobu. Ale toho se ovšem týká etický kodex, který máme vedený. Přeci bych si nekazila vztah s klienty a zas ten, kdo mě zná, tak ví, že si nenechávám ujít životní příležitosti. Co je potom správně?

Hlavně nemohu uvěřit, že už je to vážně rok. páni...
Ten čas tak rychle letí a proto. by každý měl žít tak, jako by tenhle den byl poslední. Protože každý den i přesto všechno je jiný a není čas ztrácet čas. 

Jak jste na tom Vy s Vaším zaměstnáním/školou?
Rok v České spořitelně Rok v České spořitelně Reviewed by Petra Konopíková on sobota, února 03, 2018 Rating: 5

3 komentáře:

 1. To je úžasné! :) Dobře si vzpomínám, jak jsi nastupovala s vědomím, že vlastně vůbec nevíš a snad to bude dobré a hrůzou z toho, že Tě za čtvrt roku čekají certifikáty... Mám radost z toho, že se vše tak dobře vyvinulo, baví Tě to a udělala jsi takový pokrok!
  (Jinak si myslím, že myšlenka, že nesnášíš všechny a všechno a opravdu potřebuješ volno a vypadnout je přítomna v každé práci :D )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ell, vidíš a teď jsem ve stádiu, kdy přemýšlím, že skončím :D

   Vymazat
 2. Gratuluji k celému jednomu roku :)

  http://xoxoronnie.blog.cz/

  OdpovědětVymazat

Be-Hope-Ful

Image Link [https://s18.postimg.org/h8cecz615/22414728_1487940074623016_1881661382_n.jpg] Author Name [Peťula | Be-Hope-Ful] Author Description [Všem čtenářům, kteří došli až sem, chci poděkovat a budu šťastná, když mi zanecháte komentář, abych se mohla podívat i na Vaši tvorbu.] Twitter Username [petula_20] Facebook Username [behopefulblogspot.cz] GPlus Username [+PeťuŁAKonopíková] Pinterest Username [Sora Templates] Instagram Username [the_petula]