To nejnovější

[3]

Nekončící motivace


Je to tady zas. Mám motivace na rozdávání a mohla bych ji rozdávat úplně všem, všude a každou vteřinu. Pokud se mezitím nerozčiluji nad otázkami k certifikaci na spotřebitelské úvěry na bydlení a jiné než na bydlení, kterou si koncem minulého roku vymyslela ČNB. Stejně se to člověk naučí jen na tuhle certifikaci a pak to zapomene. Vidím to tak u všech certifikací, které jsem musela díky ČNB a práci v ČS absolvovat a ještě si za to bere ČNB neskutečný peníze. Pak mi vysvětlete pointu této certifikace. Je to o tom si zahřát jednou za čas svojí hlavu a ještě za to zaplatit +/- 10 000kč. No, ale vrátím se k motivaci. Když Vás Vaše práce baví, tak je to skvělá věc a když můžete dělat ještě i něco na víc a podpořit to ještě koupením nového notebooku? Ta motivace je hned o něco větší. Jo, musím se pochlubit, že jsem z windows přešla na ios (macbook) a jsem neuvěřitelně spokojená. Myslím, že se zase vrátím i ke psaní, protože mám skvělého spolupracovníka. Neseká se, je rychlý atd..

Víte, teď bych mohla furt někomu počítat a přemýšlet a sepisovat, jak by měl vypadat jeho finanční plán. Protože je to něco čemu věřím a je dobré něco takového mít. Ať je to v bance nebo mimo banku. Myslím si, že dneska je technika a všechno tak vyspělé, že jediné, co musíme vypilovat, tak je přehled o financích a co určitě si jen tak nevzít a co zároveň opravdu mít. 

Zajímalo by to někoho z Vás?


S láskou a přátelským pozdravem, 

Vaše bláznivá Peťula, která je nonstop v aplikaci  musical.ly :D


Nekončící motivace Nekončící motivace Reviewed by Petra Konopíková on čtvrtek, dubna 05, 2018 Rating: 5

Žádné komentáře:

Be-Hope-Ful

Image Link [https://s18.postimg.org/h8cecz615/22414728_1487940074623016_1881661382_n.jpg] Author Name [Peťula | Be-Hope-Ful] Author Description [Všem čtenářům, kteří došli až sem, chci poděkovat a budu šťastná, když mi zanecháte komentář, abych se mohla podívat i na Vaši tvorbu.] Twitter Username [petula_20] Facebook Username [behopefulblogspot.cz] GPlus Username [+PeťuŁAKonopíková] Pinterest Username [Sora Templates] Instagram Username [the_petula]